O nas

Tradycja i pasja

Od 1977 roku rodzinnej firmie z Huciska przyświeca idea spełniania marzenia klientów o pięknym dębowym stole oraz ponadczasowych meblach. Zakład stolarski Meble Dąb to miejsce, które łączy talent i pracowitość miejscowych rzemieślników. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie oraz tradycja procentuje wyjątkową troską o satysfakcje klientów. O wartości produktów przekonały się tysiące klientów z całej Polski korzystających na co dzień z produktów tej firmy. Producent Meble Dąb w swej historii dostarczał dębowe meble także do ambasad oraz licznych hoteli. Aktualnie to ważny członek grupy Radomsko Mebluje wspierającej regionalnych producentów z branży meblarskiej. Od kilku lat entuzjaści jakości mebli dębowych tej firmy dokonują zakupów w salonie na Towarowej 22.

Troska o klienta

Proponujemy bogatą ofertę mebli, dzięki którym urządzisz w zasadzie każdy kąt swojego mieszkania.
Jeśli jednak nie znalazłeś interesującego Cię modelu w naszym asortymencie, lub chciałbyś zmodyfikować wymiary oraz cechy mebla, masz ściśle sprecyzowane potrzeby lub wymagania skontaktuj się z nami. Wykonamy meble na wymiar dostosowane do Twoim potrzeb.

Dzieło Polskich fachowców

Nasze meble to efekt pasji Polskich stolarzy i rzemieślników. Jesteśmy w 100% polskim producentem. Kupując u nas, wspierasz lokalną przedsiębiorczości i Polska gospodarkę. Tworzysz nowe miejsca pracy i dbasz o wyższe świadczenia zdrowotne i emerytalne.

Zostań ekonomicznym patriotą!

Polub Nas w Social Media