Kolekcja Carvalho to meble w 100% wykonane z drewna dębowego wykończone naturalnym olejem, aby jeszcze bardziej podkreślić naturalny rysunek drewna dębowego. Sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione są czarnym spoiwem nadając niepowtarzalny urok. Nazwa kolekcji CARVALHO pochodzi z języka portugalskiego i oznacza DĄB. Meble dębowe z kolekcji Carvalho są skierowane przede wszystkim do koneserów naturalnego drewna, jakim jest szlachetny dąb, ceniących jego naturalną i zróżnicowaną strukturę. Zarówno blat, jak i boki oraz fronty naszych mebli zostały wykonane w pełni z drewna dębowego. Dodatkowo fronty mebli zostały ozdobione dębowymi lamelkami, dzięki którym ciężkie meble dębowe nabrały lekkości i nowoczesności, co w połączeniu z nowoczesnymi stalowymi nogami w stylu loftowym spowodowało, że meble idealnie wpasowują się w nowoczesne wnętrza.  Kolekcja już w standardzie wyposażona jest w okucia z najwyższej półki, wszystkie drzwi mają zawiasy z cichym domykiem, a prowadnice szuflad mają w standardzie samo domykanie. Dodatkowo, aby podkreślić prestiż i luksus mebli dębowych z kolekcji Carvalho zastosowaliśmy we wszystkich witrynach i otwartych wnękach oświetlenie listwami ledowymi. Jak przystało na meble dębowe naszej firmy oprócz standardowych propozycji różnych brył mebli takich jak witryny, komody oraz biblioteki oferujemy również możliwość stworzenia idealnego mebla według projektu naszego klienta, lub dostosować wymiary mebli z kolekcji Carvalho do wymagań oraz potrzeb klienta.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Show sidebar
witryna dębowa z podświetleniem z kolekcji Carvalho
Close

Witryna I

Witryna I z podświetleniem listwą led z kolekcji Carvahlo wykonana w całości z drewna dębowego – zarówno blat , boki jak i fronty to 100% drewno dębowe. Witryna dębowa to połączenie niepowtarzalnego uroku drewna dębowego z nogami z czarnej stali w stylu loftowym. Witryna I została wykończona olejem bezbarwnym , aby podkreślić naturalną strukturę drewna dębowego. Dodatkowo sęki i wszelkie pęknięcia w drewnie zostały wypełnione czarnym spoiwem nadając niepowtarzalnego wyglądu całej Witrynie.lu loftowym, co nadaje nowoczesnego wyglądu.

Proponowane wymiary:

 • 65 cm – szerokość
 • 45 cm – głębokość
 • 194 cm – wysokość

Close

Komoda 4D3S

Komoda z podświetleniem led z kolekcji Carvahlo wykonana w całości z drewna dębowego – zarówno boki jak i fronty to 100% drewno dębowe. Komoda dębowa to połączenie niepowtarzalnego uroku drewna dębowego z nogami z czarnej stali w stylu loftowym. Komoda została wykończona olejem, aby podkreślić na naturalną strukturę drewna dębowego. Dodatkowo sęki i wszelkie pęknięcia w drewnie zostały wypełnione czarnym spoiwem nadając niepowtarzalnego wyglądu całej komodzie.

Proponowane wymiary:

 • 176 cm – szerokość
 • 45 cm – głębokość
 • 98 cm – wysokość

Close

Szafka RTV Duża

Nowoczesna duża dębowa szafka RTV z kolekcji Carvahlo z podświetlaną listwą leadową, to świetny wybór dla osób które cenią sobie meble wykonane w 100% z naturalnego drewna jakim jest szlachetny dąb. Szafka RTV dębowa posiada 2 pojemne szuflady samo domykające się oraz drzwi z cichym domykiem zapewniające duży komfort użytkowania. Drewno wykorzystane w produkcji szafki RTV zostało wykończone naturalnym olejem, które podkreśla strukturę drewna. Dodatkowo sęki i pęknięcia w drewnie zostały wypełnione czarnym spoiwem nadając niepowtarzalny urok. Metalowe nogi w stylu loft, na których osadzona jest bryła szafki RTV sprawiają, że mebel idealnie odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach Twojego domu.

Proponowane wymiary:

 • 200 cm – szerokość
 • 45 cm – głębokość
 • 57 cm – wysokość

Close

Szafka RTV Mała

Nowoczesna dębowa szafka RTV z kolekcji Carvahlo z podświetlaną listwą leadową, to świetny wybór dla osób które cenią sobie meble wykonane w 100% z naturalnego drewna jakim jest szlachetny dąb. Szafka RTV dębowa posiada 2 pojemne szuflady samo domykające się oraz drzwi z cichym domykiem zapewniające duży komfort użytkowania. Drewno wykorzystane w produkcji szafki RTV zostało wykończone naturalnym olejem, które podkreśla strukturę drewna. Dodatkowo sęki i pęknięcia w drewnie zostały wypełnione czarnym spoiwem nadając niepowtarzalny urok. Metalowe nogi w stylu loft, na których osadzona jest bryła szafki RTV sprawiają, że mebel idealnie odnajdzie się w nowoczesnych wnętrzach Twojego domu.

Proponowane wymiary:

 • 150 cm – szerokość
 • 45 cm – głębokość
 • 57 cm – wysokość

Dębowa biblioteka z kolekcji Carvahlo
Close

Biblioteka Dębowa

Dębowa biblioteka z kolekcji Carvahlo została wykonana w całości z drewna dębowego, co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość. Biblioteka idealnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w domu. Posiada 5 półek, które zapewnią odpowiednio dużą przestrzeń na Twoje książki. Mebel został wykończony olejem, który podkreśla naturalny rysunek drewna dębowego. Dodatkowo sęki i pęknięcia znajdujące się w drewnie zostały wypełnione czarnym spoiwem, które nadaje niepowtarzalnego wyglądu i uroku.

Proponowane wymiary:

 • 100 cm – szerokość
 • 45 cm – głębokość
 • 194 cm – wysokość

Komoda dębowa z kolekcji Carvahlo
Close

Komoda 1D IV S

Komoda z kolekcji Carvahlo wykonana w całości z drewna dębowego – zarówno boki jak i fronty to 100% drewno dębowe. Dębowa komoda została wyposażona w 4 pojemne szuflady na wysokiej klasie prowadnicach z dociągiem. Drzwi umieszczone po prawej stronie zostały wyposażone w zawiasy z hamulcem, które pamiętają o tym, aby nie trzaskać dębowymi drzwiami. Za drzwiami znajduje się duża przestrzeń do przechowywania przedzielona półką. Komoda została wykończona olejem, aby podkreślić na naturalną strukturę drewna dębowego. Dodatkowo sęki i wszelkie pęknięcia w drewnie zostały wypełnione czarnym spoiwem nadając niepowtarzalnego wyglądu całej komodzie.

Proponowane wymiary:

 • 125 cm – szerokość
 • 45 cm – głębokość
 • 91 cm – wysokość